10:25

MOJA KUCHNIA



Avicii - Wake Me Up (Mellen Gi & Tommee Profitt Remix) [Lyrics]


   Hej Kochani, przy okazji ostatniego postu o lampie powstało sporo zdjęć samej kuchni więc zebrałam je tutaj.
Jeśli macie jakieś pytania to proszę pod postem lub na adres mejlowy.

   Patrząc na zdjęcia jestem w sumie zdziwiona jak dużo jest tu przestrzeni, z jednej strony nie lubię przeładowania rzeczami we wnętrzu, z drugiej można by odnieść wrażenie że nie jest zbyt przytulnie ale myślę że nadrabiają tu jasne kolory oraz drewno które dodaje ciepła. Oczywiście mam też w planach zmiany i pomysły które wciąż czekają na wdrożenie.


   Sufit jest biały ale na ścianach jest farba "skandynawska szarość" z Dekoral, czego na zdjęciach może nie być widać, w świetle ta delikatna szarość się zaciera ale malowałam tylko raz, efekt miał być delikatny.



Na podłodze jest położony gres drewnopodobny. Dywanik przypadkowy, wiem że średnio pasuje, na pewno jest za mały.


Lampę zrobiliśmy samodzielnie, poczytać można o tym tutaj:
 https://www.katelikesit.pl/2018/11/lampa-z-drewnianej-belki-do-kuchni-diy.html


    Filar, w którym miał być kominek. Chwilowo tak zagospodarowany, czarny kwadrat to farba tablicowo- magnetyczna. Tablicowa jest owszem, magnetyczna bardzo słaba mimo wielu warstw tylko delikatne magnesy się trzymają.
Miałam obawy o malowaniu całej ścianki tablicówką ale myślę że wtedy byłby inny, lepszy efekt. Tak to wygląda jak zwykła tablica. A farba kosztowała prawie 100 zł i zużyłam całą na taki kawałek.


Meble robione na zamówienie.



Hamak z allegro, osłonka na doniczkę to kosz na bieliznę z Ikei. Plakat również Allegro.


Doniczki z Castoramy.







     Naklejki - kafelki są z AliExpress, tylko tyle bo nie zamawiałam dużo. Bardzo dobrze trzymają się ściany, łatwo się przyklejają. Cena to kilka złotych za metr a można zmienić wygląd ścian lub mebli.

 Link do moich:
https://pl.aliexpress.com/item/Czarno-bia-e-Nordic-Stylu-Retro-P-ytek-Naklejki-20-100-cm-PCV-Kuchnia-azienka-Wodoodporny/32839072286.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.27425c0f7i6DDC



 



    Ta ściana wymaga zagospodarowania. Chciałabym aby zawisły tam plakaty ale mam ambicję zrobić je sobie sama, no i tak mi się z tym schodzi... :)


Chlebak z Allegro, świece- zestaw z Ikea.











2 komentarze:

  1. Pięknie, ja niby lubię wnętrza przytulne pełne przedmiotów a jak przychodzi do co czego to wszystko chowam. Mam pytanko co to za rolety są na oknach? Iwona

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. hej Iwonka, białe dzień- noc firma nazywa się "Pszczółka", lokalna ale wysyłają wszędzie. Mnie też dużo przedmiotów we wnętrzach tylko na zdjęciach się podoba :)

      Usuń

INSTAGRAM NR 1

INSTAGRAM NR 2

Copyright © 2017 Kate Likes It