06:36

LAMPA Z DREWNIANEJ BELKI DO KUCHNI DIY

Dawid Podsiadlo - Nie Ma Fal (Lyric Video)


Kolejna wymyślona przeze mnie, a zrobiona przez męża lampa, tym razem do kuchni.     Kuchnię mamy jasną, chciałam więc żeby taka była i lampa. Surowa belka drewniana została wyszczotkowana drucianą szczotką by uwydatnić sęki i pomalowana jedynie bezbarwnym impregnatem do drewna. Belka z drzewa sosnowego.
Łańcuch tym razem pomalowany na biało- sprejem białym matowym firmy Den Braven.
   Żarówki tym razem nie wiszące, bo takie w kuchni mogłyby przeszkadzać, a wkręcone w gwinty w belce. Dla ładnego światła są to żarówki ledowe o neutralnej barwie.

 
Jeśli ktoś potrzebuje dokładniejszych opisów wykonania zapraszam na poprzednie posty z lampami. Tutaj jest opisane jak mocowane są gwinty żarówek, jakie otwory itp. Wymiary belki takie jak tam.


rustykalna-lampa-drewniana-diylampa-w-stylu-loft-do-salonu-diy   Pokazuję Wam też trochę mojej kuchni, niewiele się tu zmieniło, boczna ściana aż piszczy żeby ją zagospodarować, pomysłów jest dużo aż nie wiadomo na co się zdecydować. Denerwuje mnie boczna ścianka wyspy która odbiega kolorem od wszystkiego- nie tak miała wyglądać i chyba ją przemaluję.

   Dywanik z przypadku; naklejki- kafelki jeden pasek bo tyle miałam; porządek w kwiatkach też się przyda. Jeszcze wiele przed nami.

Zdjęć narobiłam tyle że więcej kuchni pokażę Wam już w następnym poście.Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

INSTAGRAM NR 1

INSTAGRAM NR 2

Copyright © 2017 Kate Likes It