04:03

PLAKATY DO POBRANIA I DRUKU


Kedam - Shy Girl

Kochani! Mam dla Was autorskie plakaty do samodzielnego pobrania i wydrukowania.
Ja jak widzicie wydrukowałam je i powiesiłam w formie tryptyku. Miały być w drewnianych ramkach, ale efekt końcowy mi się nie podobał. Wydrukowałam je w formacie 30x40 cm, plus białe ramki. Trochę ten rozmiar zginął na ścianie, następnym razem pomyślę o większych. Przykleiłam je na naklejki dwustronne z Commanda. Zawsze można odkleić bez uszkodzenia i ściany i plakatu. Jeśli chodzi o drukowanie to w Lublinie polecam "Fabrykę Kopii", bardzo profesjonalna obsługa, nieduży koszt wydruku. 

Pod każdym obrazkiem jest link do pobrania. Tło na plakatach nie jest białe a delikatnie szare.  Myślę że następnym razem zrobię białe tło. Pobierane obrazki są już bez mojego podpisu.
    
Pierwszy raz robię takie plakaty dlatego są trochę testowe.


Każdy z plakatów można sobie wybrać i dowolnie skomponować, poniżej moje propozycje w formie tryptyków właśnie.6 komentarzy:

 1. Naprawdę świetnie napisane. Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 2. Jestem zdania, że jeśli zależy nam na wysokiej jakości druku to najlepiej jest to zlecić profesjonalnej drukarni. Ja za każdym razem korzystam z usług drukarni internetowej https://chroma.pl/pl i jestem zdania, że jest to bardzo fajna sprawa. Tym bardziej, że zawsze dostaję wysokiej jakości materiały drukowane.

  OdpowiedzUsuń
 3. Właśnie zastanawiam się, czy będę w stanie coś takiego wydrukować, bo wiem, że potrzebny jest do tego dobry tusz, aby jakość takiego plakatu była odpowiednia. Możesz coś doradzić?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Te w kolorze na pewno lepiej w drukarniach lub dobrych punkatach ksero. Ja drukuję w "Fabryka Kopii" w Lublinie. Mam drukarkę fotograficzną w domu ale pożera ogromne ilości tuszu

   Usuń

INSTAGRAM NR 1

INSTAGRAM NR 2

Copyright © 2017 Kate Likes It