14:14

DEKORACJA STOŁU WIGILIJNEGO- RUSTYKALNIEWham! - Last Christmas

Chris Rea ~ Driving Home For Christmas         Moja propozycja wigilijnego stołu. Uwielbiam dekoracje naturalne!
Co prawda jeśli styl rustykalny to stół powinien być drewniany ale biały też ma swój urok, biel pięknie łączy się z drewnem. Moim zdaniem nie potrzeba tu nawet obrusa. Szczerze mówiąc za obrusami nie przepadam.Juta to mój ulubiony materiał dekoracyjny na Boże Narodzenie. A połączenie tego surowego w swej prostocie materiału z delikatną białą koronką jest genialne.
Obrus i tasiemki zamówione na allegro:

Serwetki na sztućce oraz kokardy na krzesła zrobiłam sama. Okleiłam też jutą zeszłoroczne świeczki.

Stroik to po prostu luźne, ułożone gałązki sosny.
Pierniczki co roku zamawiam od osób które same pieką i dekorują je w domu. Do własnych jeszcze nie dojrzałam ;)


        Plastry z drewna również z allegro. Myślałam że zrobię je sama ale to nie takie proste, drewno musi być wysuszone i zaolejowane.     Słoiczki z Pepco, zdjęłam wieczka.     Z Pepco są też piękne świece ze sweterkowym wzorem.
Zwróćcie uwagę na okno, niedawno się wprowadziliśmy, nie mamy nawet rolet. Spryskałam więc szybę śniegiem w spreju, zostawiając kilka gwiazdek - przykładając papierowe szablony.I wersja z zastawą.
        W kącie natomiast stoi moja namiastka kominka- druciany kosz, szczapy drewna i światełka o ciepłej barwie. Futerko z Ikei. 
Efekt- jest mega przytulnie, mam wręcz wrazenie że moje "palenisko" grzeje :) Na jednej z fejsbukowych grup dekoracyjnych zrobił furorę. Nazwano go domowym koksownikiem ;)
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

INSTAGRAM NR 1

INSTAGRAM NR 2

Copyright © 2017 Kate Likes It